Геопортал містобудівного кадастру
Донецької області

контакти













Донецька область










станом 12.08.2020





















Адміністративно-територіальне утворення Уповноважений орган
(структурний підрозділ)
Відповідальні особи уповноваженого органу (структурного підрозділу)4 САЙТ посилання на
назва контактний номер телефона e-mail Посада ПІП АТУ уповноваженого органу містобудування та архітектури відділу кадастру містобудівну документацію реєстр умов та обмежень
Назва АТУ
(керівник)

(во керівника)

(працівники)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Міста обласного значення




1 м. Авдіївка Відділ архітектури та містобудування Авдіївської міської ради +380623631203
avdotdarh@avdvca.gov.ua Начальник відділу архітектури та містобудування-головний архітектор
м. Авдіївка
Пефтиц Микола Володимирович http://avdvca.gov.ua/proekt-heneralnoho-planu-mavdiivka-z-planom-zonuvannia-ta-seo/5426-proiekt-heneralnoho-planu-m-avdiivka-z-planom-zonuvannia-ta-zvitom-seo.html http://avdvca.gov.ua/podi/upovnovazhenyi-orhan-mistobuduvannia-ta-arkhitektury.html http://avdvca.gov.ua/podi/upovnovazhenyi-orhan-mistobuduvannia-ta-arkhitektury.html http://avdvca.gov.ua/proekt-heneralnoho-planu-mavdiivka-z-planom-zonuvannia-ta-seo.html http://avdvca.gov.ua/rmuo/
Головний спеціаліст з ведення містобудівного кадастру відділу архітектури та містобудування Вороник Вікторія Анатольївна


2 м. Добропілля Відділ містобудування та архітектури Добропільської міської ради +380627728302 mrd@mrd.gov.ua Керівник вакансія




Головний спеціаліст відділу (в.о. керівника) Арутюнян Сусанна Самвелівна https://mrd.gov.ua/vlada/struktura/13-struktura/43-viddil-mistobuduvannya-ta-arkhitekturi https://mrd.gov.ua/vlada/struktura/13-struktura/43-viddil-mistobuduvannya-ta-arkhitekturi https://mrd.gov.ua/vlada/struktura/13-struktura/43-viddil-mistobuduvannya-ta-arkhitekturi https://mrd.gov.ua/vlada/struktura/13-struktura/43-viddil-mistobuduvannya-ta-arkhitekturi https://mrd.gov.ua/mistobuduvannia-ta-arkhitektura
місто Білицьке Головний спеціаліст з питань містобудівного кадастру Якушик Олена Михайлівна
місто Білозерське
смт Новодонецьке
3 м. Дружківка Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради 0626742826 drz.v@dn.gov.ua Начальник відділу (керівник) Сівоплясова Ірина Василівна https://druisp.gov.ua/mistobuduvannya/arkhitektura https://druisp.gov.ua/mistobuduvannya/arkhitektura https://druisp.gov.ua/mistobuduvannya/arkhitektura https://druisp.gov.ua/mistobuduvannya/mistobudivna-dokumentatsiya/mistobudivna-dokumentatsiya https://druisp.gov.ua/mistobuduvannya/mistobudivna-dokumentatsiya/reestr-mistobudivnikh-umov-ta-obmezhen-dlya-proektuvannya-ob-ekta-budivnitstva
СМТ Олексієво-Дружківка

СМТ Райське Головний спеціалист з питань містобудівного кадастру відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради Кузьменко Олена Валеріївна
село Красний Кут

СМТ Новогригорівка

СМТ Новомиколаївка
селище Старорайське
4 м. Костянтинівка Відділ архітектури і містобудування Костянтинівської міської ради +380627242890 architecture.k@ukr.net Начальник відділу архітектури і містобудування Озерна Алла Анатоліївна http://konstrada.gov.ua/nabori-vidkritikh-danikh/viddili-ta-upravlinnya-kostyantinivskoji-miskoji-radi/1059-viddil-arkhitekturi-i-mistobuduvannya-kostyantinivskoji-miskoji-radi http://konstrada.gov.ua/nabori-vidkritikh-danikh/viddili-ta-upravlinnya-kostyantinivskoji-miskoji-radi/1059-viddil-arkhitekturi-i-mistobuduvannya-kostyantinivskoji-miskoji-radi http://konstrada.gov.ua/nabori-vidkritikh-danikh/viddili-ta-upravlinnya-kostyantinivskoji-miskoji-radi/1059-viddil-arkhitekturi-i-mistobuduvannya-kostyantinivskoji-miskoji-radi http://konstrada.gov.ua/genplan-mista http://konstrada.gov.ua/nabori-vidkritikh-danikh/viddili-ta-upravlinnya-kostyantinivskoji-miskoji-radi/1059-viddil-arkhitekturi-i-mistobuduvannya-kostyantinivskoji-miskoji-radi
Головний спеціаліст служби містобудівного кадастру (працівник) Харитонов Андрій Володимирович




5 м. Краматорськ Управління містобудування та архітектури Краматорської міської ради +380626418790 kramarchitec@krm.gov.ua Начальник управління (керівник) Рябченко Євген Володимирович https://www.krm.gov.ua/article/view/82
Головний спеціаліст Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Голосниченко Інна Володимирівна


Олександрівка

Біленьке
Василівська Пустош
Комишуваха
Красноторка
Привілля
Малотаранівка
Софіївка
Шабельківка
Ясна Поляна
Ясногірка
6 м. Маріуполь Головне управління містобудування і архітектури Маріупольської міської ради 380629588426 guma@mariupolrada.gov.ua Начальник головного управління містобудування і архітектури(керівник) Овчаренко Наталя Сергіївна https://mariupolrada.gov.ua/news/golovne-upravlinnja-mistobuduvannja-i-arhitekturi-mariupolskoi-miskoi-radi-informue5b683bd37e475 https://mariupolrada.gov.ua/page/generalni-plani-mista-mariupol https://mariupolrada.gov.ua/page/generalni-plani-mista-mariupol https://mariupolrada.gov.ua/page/generalni-plani-mista-mariupol https://mariupolrada.gov.ua/page/reestr-mistobudivnih-umov-ta-obmezhen5ab1080ff2548
Заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру Клочкова Наталя Андріївна
головний спеціаліст Орловський Михайло Євгенович




смт Сартана

смт Старий Крим
смт Талаківка
с-ще Ломакине
с. Гнутове
смт Виноградне
с. Піонерське
с. Приморське
7 м. Мирноград Відділ архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради +380508023662
Начальник відділу (керівник) Груднєва Світлана Олександрівна http://dimitrov-rada.gov.ua/vlada/strpvk/viddil_arhitekturi_mistobuduvannya_ta_zemelnih_vidnosin.html http://dimitrov-rada.gov.ua/property/gradostroi.html http://dimitrov-rada.gov.ua/property/gradostroi.html http://dimitrov-rada.gov.ua/property/gradostroi.html http://dimitrov-rada.gov.ua/property/gradostroi/reestr-mistobud.html
Спеціаліст 1 категорії відділу архітектури, містобудування та земельних відносин виконавчого комітету Мирноградської міської ради Баша Наталія Олександрівна






8 м. Новогродівка Відділ містобудування та архітеткури Новогродівської міської ради 30623734021 nov.v@dn.gov.ua Начальник відділу (керівник) Бучок Юлія Миколаївна https://novogrodovka-rada.gov.ua/miska-vlada/struktura/62-struktura/viddil-mistobuduvannia-i-arkhitektury https://novogrodovka-rada.gov.ua/miska-vlada/struktura/62-struktura/viddil-mistobuduvannia-i-arkhitektury https://novogrodovka-rada.gov.ua/miska-vlada/struktura/62-struktura/viddil-mistobuduvannia-i-arkhitektury https://novogrodovka-rada.gov.ua/miska-vlada/struktura/62-struktura/viddil-mistobuduvannia-i-arkhitektury/1388-mistobudivna-dokumentatsiya-detalnij-plan-teritoriji-roztashovanoji-za-adresoyu-m-novogrodivka-vul-tsentralna-bilya-bud-37-dlya-budivnitstva-ta-obslugovuvannya-tsentru-bezpeki-gromadyan-3 https://novogrodovka-rada.gov.ua/miska-vlada/struktura/116-struktura/viddil-mistobuduvannia-i-arkhitektury/reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen-dlia-proektuvannia-obiekta-budivnytstva-na-terytorii-novohrodivskoi-miskoi-rady/1810-reestr
Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури Гринда Сіргій Миколайович
9 м. Покровськ Відділ містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради +380623521915 krs.v@dn.gov.ua головний спеціаліст відділу (працівник) Топало Ольга Олексіївна https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/mistobudivna-dokumentaciya https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/mistobudivna-dokumentaciya https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/mistobudivna-dokumentaciya https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/detalni-plani-teritorij https://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/mistobudivna-dokumentaciya
спеціаліст 1 категорії містобудівного кадастру Будаков Олександр Геннадійович








м. Родинське

смт Шевченко
10 Селидове Відділ архітектури та будівельного контролю Селидівської міської ради +380623772468 sel.v@dn.gov.ua Начальник відділу,головний архітектор (керівник) Буряк Марина Миколаївна https://selidovo-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiya https://selidovo-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiya https://selidovo-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiya https://selidovo-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiya/generalnij-plan-mista-selidove-donetskoji-oblasti https://selidovo-rada.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiya/generalnij-plan-mista-selidove-donetskoji-oblasti
м. Українськ Головний спеціаліст відділу архітектури та будівельного контролю (головний державний інспектор) Береза Олена Миколаївна
м. Гірник Головний спеціаліст відділу архітектури та будівельного контролю Заболотня Світлана Василівна
смт Курахівка

смт. Цукурине
смт. Комишівка
смт. Гостре
11 м. Слов’янськ Управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради +380626221622 postmaster@slavrada.gov.ua Начальник управління, головний архітектор (керівник) Руденко Сергій Іванович http://slavrada.gov.ua/?view=archi http://slavrada.gov.ua/?view=archi http://slavrada.gov.ua/?view=archi http://slavrada.gov.ua/?view=archi http://slavrada.gov.ua/?view=archi
м. Святогірськ (06262) 5-32-15 sviatrada@slav.dc.ukrtel.net Начальник служби кадастру (працівники) Кісельов Костянтин Юрійович



Начальник служби кадастру (працівники) Кісельов Костянтин Юрійович
Спеціаліст 1 категорії служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Ольшанський Андрій Іванович
12 м. Торецьк Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю, містобудування, архітектури та земельних відносин військово-цивільної адміністрації міста Торецьк +3800624741033 inbox@toretsk-rada.gov.ua Начальник відділу (керівник) Тимошенко Ніна Іванівна http://www.toretsk-vca.gov.ua/viddil-z-pitan-derzhavnogoarkhitekturno-budivelnogokontrolyu-mistobuduvannya-arkhitekturitazemelnikh-vidnosintoretskoji-miskoji-radi http://www.toretsk-vca.gov.ua/viddil-z-pitan-derzhavnogoarkhitekturno-budivelnogokontrolyu-mistobuduvannya-arkhitekturitazemelnikh-vidnosintoretskoji-miskoji-radi http://www.toretsk-vca.gov.ua/viddil-z-pitan-derzhavnogoarkhitekturno-budivelnogokontrolyu-mistobuduvannya-arkhitekturitazemelnikh-vidnosintoretskoji-miskoji-radi http://www.toretsk-vca.gov.ua/misto/skhema-generalnogo-planu

Залізне Головний спеціаліст Іванова Ольга Петрівна
Північне

Дачне

Диліївка

Дружба
Озарянівка
Шуми
Курдюмівка
Південне
Неліпівка
Новгородське
Валентинівка
Леонідівка
Суха Балка
Юр’ївка
Петрівка
Щербинівка
Кримське
IV. Райони




1 Бахмутський Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури Бахмутської райдержадміністрації

начальник відділу (керівник) Недорізова Ольга Юріївна https://rda.org.ua/rda/bahmutska/mistobudivna-dokumentaciya-15-20-33-26-12-2018/ https://rda.org.ua/rda/bahmutska/mistobudivna-dokumentaciya-15-20-33-26-12-2018/ https://rda.org.ua/rda/bahmutska/mistobudivna-dokumentaciya-15-20-33-26-12-2018/ https://rda.org.ua/rda/bahmutska/detalni-plani-teritorii-15-24-47-26-12-2018/ https://rda.org.ua/rda/bahmutska/mistobudivni-umovi-ta-obmezhennya-15-23-10-26-12-2018/

м. Часів Яр Провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Голець Костянтин Анатолійович
м. Світлодарськ

смт. Миронівський

смт. Луганське
с-ще. Калинівка
с. Богданівка
с. Григорівка
с-ще Роти
с. Воздвиженка
с. Криничне
с. Лозове
с. Миронівка
с. Розсадки
с-ще Доломітне
с-ще Новолуганське
с-ще Травневе
с. Семигірря
с. Дача
с. Кодема
с. Миколаївка
с. Миколаївка Друга
с. Одрадівка
Сіверська ОТГ
м. Сіверськ
с. Свято-Покровське
с. Різниківка
с. Григорівка
с. Серебрянка
с. Дронівка –
с. Платонівка
Званівська ОТГ
с. Званівка
с. Кузьминівка
с. Переїзне
с. Верхньокам’янське
с. Івано-Дар’ївка
с. Новоселівка
2 Великоновосілківський Сектор житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури Великоновосілківської райдержадміністрації +380624321766 vns.a@dn.gov.ua головний спеціаліст (в.о. керівника) Гноєва Світлана Олександрівна https://vn-rda.gov.ua/budivnictvo-ta-arhitektura-02-10-50-29-01-2018/ https://vn-rda.gov.ua/budivnictvo-ta-arhitektura-02-10-50-29-01-2018/ https://vn-rda.gov.ua/budivnictvo-ta-arhitektura-02-10-50-29-01-2018/ https://vn-rda.gov.ua/detalni-plani-teritorii-15-10-56-06-03-2018/ https://vn-rda.gov.ua/mistobudivni-umovi-ta-obmezhennya-zabudovi-zemelnoi-dilyanki-18-51-38-17-07-2018/
Велика Новосілка Головний спеціаліст Мірошниченко Вікторія Анатоліївна
Благодатне

Времівка
Нескучне
Новий Комар
Андріївка
Петропавлівка
Слов’янка
Шевченко
Багатир
Зелений Кут
Новоукраїнка
Олексіївка
Євгенівка
Зелене Поле
Новопіль
Новосілка
Зелений Гай
Іскра
Веселе
Дніпроенергія
Запоріжжя
Комар
Новоочеретувате
Скудне
Федорівка
Зірка
Ялта
Розлив
Костянтинопіль
Улакли
Красна Поляна
Георгіївка
Малий Керамчик
Новопетриківка
Ялинське
Новодонецьке
Керменчик
Новомайорське
Перебудова
Грушівське
Мирне
Новохатське
Піддубне
Толстой
Одрадне
Роздольне
Урожайне
Макарівка
Рівнопіль
Старомайорське
Сторожеве
Ключове
Володине
Звітне Бажання
Орлинське
Старомлинівка
Золота Нива
Ясна Поляна
Шахтарське
Бурлацьке
Комишуваха
Шевченко
Вільне Поле
Воскресенка
Олександроград
Привільне
3 Волноваський Управління житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Волноваської райдержадміністрації +380624445587 rda6241910@ukr.net начальник управління Самсоненко марина Никодимівна http://www.volnovrda.gov.ua/reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen http://www.volnovrda.gov.ua/reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen http://www.volnovrda.gov.ua/reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen http://www.volnovrda.gov.ua/reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen http://www.volnovrda.gov.ua/reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen/464-reestr-mistobudivnikh-umov-ta-obmezhen-4

м.Волноваха Провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Михайлова Яна Віталіївна
с. Новогригорівка Провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Михайлова Яна Віталіївна
с.Трудове
с.Новопавлівка
смт.Благодатне
смт.Комсомольський
смт.Володимирівка
смт.Донське
смт.Новотроїцьке
с.Лісне
с.Пільне
смт.Ольгинка
с.Анадоль
с.Полкове
с.Бугас
с.Благовіщенка
с.Валер’янівка
с.Зелений Гай
с.Вільне
с.Дмитрівка
с.Єгорівка
с.Шевченко
сел.Зачатівка
с.Зачатівка
с.Веселе
с.Голубицьке
с.Затишне
с.Златоустівка
с.Малинівка
с.Новомиколаївка
с.Іванівка
с.Новотатарівка
с.Калініне
с.Кіровське
с.Знаменівка
с.Краснівка
с.Микільське
с.Новогнатівка
с.Кирилівка
с.Новоандріївка
с.Лідине
с.Новоолексіївка
с.Лазарівка
с.Октябрьське
с.Петрівське
с.Шевченко
с.Петрівське
с.Привільне
с.Малогнатівка
с.Прохорівка
с.Тарасівка
с.Чичеріне
с.Ближнє
с.Василівка
с.Рибинське
с.Трудівське
с.Передове
с.Рівнопіль
с.Свободне
с.Кропивницьке
с.Степне
с.Хлібодарівка
с.Водяне
с.Заїченко
с.Комінтернове
с.Калинівка
с.Лебединське
с.Сопине
с.Павлопіль
с.Пищевик
с.Черненко
с.Бердянське
с.Широкине
смт.Андріївка
смт.Мирне
сел.Бахчовик
сел.Дружне
сел.Обільне
с.Гранітне
с.Старомар’ївка
сел.Маловодне
с.Запорізьке
с.Кам’янка
с.Новоселівка
с.Новоселівка друга
с.Степанівка
с.Новогригорівка
с.Старогнатівка
с.Орловське
с.Федорівка
4 Добропілський Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та захисту довкілля Добропільської райдержадміністрації +0380627728770 28770@dobrda.gov.ua Начальник відділу (керівник) Бурковська Ольга Петрівна http://dobrda.gov.ua/mistobuduvannia http://dobrda.gov.ua/mistobuduvannia http://dobrda.gov.ua/mistobuduvannia http://dobrda.gov.ua/mistobuduvannia/heneralni-plany http://dobrda.gov.ua/mistobuduvannia/mistobudivni-umovy-i-obmezhennia

с. Ганнівка головний спеціаліст, архітектор (працівник) Міргородський Олександр Іванович
с. Благодать провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Поклад Марина Леонідівна
с. Вірівка

с. Веселе Поле
с. Весна
с. Вікторівка
смт. Святогорівка
с. Копані
с. Кутузівка
с. Нововікторівка
с. Нововодяне
с. Новогришине
с. Новоукраїнка
с. Первомайське
с. Рубіжне
сел. Красноярське
сел.Новий Донбас
сел. Світле
сел. Шевченко
Шахівська ОТГ
с. Шахове
с. Торецьке
с. Вільне
с. Володимирівка
с. Грузьке
с. Золотий Колодязь
с. Іванівка
с. Кучерів Яр
с. Лідине
с. Никанорівка
с. Нове Шахове
с. Новоторецьке
с. Новотроїцьке
с. Коптєве
сел. Дорожнє
с. Панківка
с. Петрівка
с. Веселе
сел. Маяк
с. Мар’ївка
с. Бойківка
с. Суворове
Криворізьська ОТГ
с. Добропілля
с. Красноподілля
с. Матяшеве
с. Гуліве
с. Завидо Борзенка
с. Завидо-Кудашево
с. Зелене
с. Кам’янка
с. Криворіжжя
с. Лиман
с. Мар’ївка
с. Мирне
с. Надія
с. Новоолександрівка
с. Новогришине
Новомар’ївка
с. Новофедорівка
с. Петрівське
с. Новокриворіжжя
с. Ракша
с. Шилівка
с. Юр’ївка
5 Костянтинівський Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Костянтинівської райдержадміністрації +380627222056 arh.konst.rda@ukr.net Начальник відділу Сівова Світлана Анатоліївна http://www.krda.dn.gov.ua/potochna-diyalnist/viddil-mistobuduvannya-ta-arhitekturi-kostyantinivsko%D1%97-rajderzhadministraci%D1%97/ http://www.krda.dn.gov.ua/potochna-diyalnist/viddil-mistobuduvannya-ta-arhitekturi-kostyantinivsko%D1%97-rajderzhadministraci%D1%97/ http://www.krda.dn.gov.ua/potochna-diyalnist/viddil-mistobuduvannya-ta-arhitekturi-kostyantinivsko%D1%97-rajderzhadministraci%D1%97/ http://www.krda.dn.gov.ua/potochna-diyalnist/viddil-mistobuduvannya-ta-arhitekturi-kostyantinivsko%D1%97-rajderzhadministraci%D1%97/ http://www.krda.dn.gov.ua/potochna-diyalnist/viddil-mistobuduvannya-ta-arhitekturi-kostyantinivsko%D1%97-rajderzhadministraci%D1%97/

село Білокузьминівка Сектор містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Костянтинівської райдержадміністрації головний спеціаліст-землевпорядник райдержадміністрації Васильченко Ольга Павлівна
село Віролюбівка


село Попасне
селище Безім’яне
село Клинове
село Іванопілля
село Олександро – Шультине
село Диліївка
село Біла Гора
село Неліпівка
село Кіндратівка
село Куртовка
село Осикове
село Маркове
село Майське
село Федорівка
село Новомаркове
село Миколайпілля
село Миколаївка
село Подільске
село Софіївка (Артемівка)
село Предтечине
село Ступачки
селище Новодмитрівка
селище Стінки
село Іжевка
селище Молочарка
селище Червоне
село Торське
село Торецьке
селище Приют
село Петрівка
село Павлівка
село Райське
село Новопавлівка
Іллінвська ОТГ
село Іллінівка (Ілліча)
селище Довга Балка (Артема)
селище Розкишне
село Степановка
село Олександро-Калинове
село Яблунівка

селище Бересток
село Катеринівка
селище Клебан-Бик
селище Плещіївка
селище Зоря
село Полтавка
село Попів Яр
село Русін Яр
село Стара Миколаївка (Правдівка)
село Романівка
село Калинове
село Гнатівка
село Тарасівка
село Новооленівка
село Олександропіль
село Березівка
село Водяне Друге
село Зелено поле
село Новополтавка
6 Мангушський Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Мангушської райдержадміністрації +380629723462 per.a@dn.gov.ua Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Цапі Геннадій Дмитрович
СМТ Мангуш Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та з питань ЖКГ Соловцова Ольга Іванівна
с.Урзуф
с.Бабах-тарама
СМТ Ялта
с.Юрївка
с.Азовське
с.Мелекіне
с.Білосарайська Коса
с.Портовське
с.Глубоке
с.Огороднє
с.Покровське
с. Рибацьке
с.Червоне
с.Широка Балка
с.Бердянське
с.Агробаза
с.Приміське
с.Приазовське
с.Шевченко
с.Комишувате
с.Демянівка
с.Украінка
с.Стародубівка
с.Захарівка
с.Бурякова Балка
7 Мар’їнський Управління містобудування, архітектури та інфраструктури Мар’їнської райдержадміністрації

Начальник управління (керівник) Тарапатов Олег Федорович http://mar.gov.ua/generalni-plani/ http://mar.gov.ua/generalni-plani/ http://mar.gov.ua/generalni-plani/ http://mar.gov.ua/generalni-plani/ http://mar.gov.ua/mistobudivni-umovi-ta-obmezhennya/

місто Красногорівка Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Гончар Віталій Валерійович
місто Курахове

селище Острівське
селище Старі Терни
село Степанівка
СМТ Іллінка
місто Мар’їнка
село Побєда
село Богоявленка
село Галицинівка
село Долинівка
село Карлівка
село Лісівка
село Гігант
село Дальнє
село Дачне
село Зеленівка
село Костянтинопольське
село Сухі Яли
село Янтарне
село Єлизаветівка
село Іллінка
село Романівка
село Желанне Друге
село Желанне Перше
село Зоряне
село Олександропіль
село Антонівка
село Катеринівка
село Костянтинівка
село Георгіївка
село Максимільянівка
село Новомихайлівка
село Парасковіївка
село Славне
село Вовченка
село Вознесенка
село Ізмайлівка
село Кремінна Балка
село Новоселидівка
село Максимівка
село Новоукраїнка
село Пречистівка
село Павлівка
село Березове
село Водяне
село Солодке
село Степне
село Тарамчук
село Веселий Гай
село Ганнівка
село Трудове
село Успенівка
8 Нікольський сектор містобудування, архітектури та захисту довкілля відділу житлово-комунального господарства, цивільного захисту, містобудування, архітектури та захисту довкілля Нікольської райдержадміністрації +380624621164 vld.a@dn.gov.ua завідувач сектору (керівник) Любімова Ганна Миколаївна http://volodrda.com/strukturni-pidrozdili/sektor-arkhitekturi-ta-mistobuduvannya http://volodrda.com/strukturni-pidrozdili/sektor-arkhitekturi-ta-mistobuduvannya http://volodrda.com/strukturni-pidrozdili/sektor-arkhitekturi-ta-mistobuduvannya
http://volodrda.com/strukturni-pidrozdili/sektor-arkhitekturi-ta-mistobuduvannya/6869-ororororo

смт Нікольське провідний спеціаліст (працівник) Апанасевич Олена Вікторівна
Бойове

Малинівка
Новогригорівка
Паннівка
Суженка
Зоря
Водяне
Гранітне
Приовражне
Зелений Яр
Веселе
Лугове
Садове
Федорівка
Кальчик
Кирилівка
Келерівка
Касянівка
Македонівка
Ключове
Кременівка
Асланове
Херсонес
Малянисоль
Катеринівка
Труженка
Новокраснівка
Кальчинівка
Назарівка
Українка
Республіка
Ксенівка
Новороманівка
Сергіївка
Темрюк
Тополине
Криничне
Первомайське
Перемога
Шевченко
9 Олександрівський Відділ ЖКГ, містобудування, архітеткури, енергетики та захисту довкілля Олександрівської райдержадміністрації +380626921843 adminaleks@ukr.net Начальник відділу вакансія





с.Іверське головний спеціаліст відділу містобудівання, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Копійка Алла Володимирівна
с.Новосамарське провідний спеціаліст (працівник) Надточій Олена Михайлівна
с.Шостаківка

с.Криниці
с.Куроїдівка
с.Федорівка
с.Катеринівка
с.Курицине
с.Новопетрівка
с.Новосергіївка
с.Спасько-Михайлівка
с.Шевченко
с.Новоіверське
с.Новопавлівка
с.Самійлівка
с.Степанівка
с.Новоявленка
с.Самарське
с.Весела Гора
Олександрівська ОТГ
смт.Олександрівка
с.Варварівка
с.Дмитро-Дар’ївка
с.Левадне
с.Надеждівка
с.Новополтавка
с.Петрівка перша
с.Софіївка
с.Беззаботівка
с.Дмитроколине
с.Новоандріївка
с.Новостепанівка
с.Роздолля
с.Софіїно-Лиман
с.Високопілля
с.Запаро-Мар’ївка
с.Золоті Пруди
с.Бузинівка
с.Мар’янка
с.Мирна Долина
с.Новознаменівка
с.Львівка
с.Михайлівка
с.Шаврове
с.Некременне
с.Єлизаветівка
с.Зелене
с.Карпівка
с.Новий Кавказ
с.Новобахметьєве
с.Новоолександрівка
с.Новопригоже
с.Голубівка
с.Громова Балка
с.Очеретине
с.Зелений Брід
с.Знаменівка
с.Микільське
с.Пасічне
с.Петрівка друга
с.Староварварівка
с.Яковлівка
10 Покровський Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та енергетики Покровської райдержадміністрації +380623521338 krs.a@dn.gov.ua

https://pokrovsk-rda.gov.ua/strukturni-pidrozdili-rda/viddil-zhitlovo-komunalnogo-gospodarstva-mistobuduvannja-arhitekturi-ta-energetiki/


https://pokrovsk-rda.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/reyestr-mistobudivnix-umov-ta-obmezhen/

село Журавка

село Красний Яр головний спеціаліст (працівник) Зверєв Олег Олексійович
село Крутий Яр

село Миколаївка
село Московське
село Промінь
СМТ Гродівка
село Балаган
село Федорівка
село Миколаївка
село Михайлівка
село Разіне
СМТ Новоекономічне
село Молодецьке
село Муравка
село Новомиколаївка
село Новосергіївка
СМТ Удачне
село Гришине
селище Лозуватське
село Веселе
село Вовче
село Євгенівка
село Іванівка
село Лисичне
село Новоторецьке
село Прогрес
село Свиридонівка
село Сергіївка
село Берестки
село Зоря
село Сонцівка
село Новодмитрівка
селище Чунишине
село Гнатівка
село Даченське
село Зелене
село Лисівка
село Новий Труд
село Новопавлівка
село Новоукраїнка
село Ріг
село Сухий Яр
селище Птиче
село Завітне
село Калинове
село Маринівка
село Миколаївка
село Новожеланне
село Орлівка
село Єлизаветівка
село Миролюбівка
село Мемрик
село Михайлівка
селище Котлярівка
селище Надеждинка
селище Пушкіне
село Новоєлизаветівка
село Баранівка
село Воздвиженка
село Новоолександрівка
село Тимофіївка
селище Новопустинка
село Жовте
село Нововасилівка
село Новоолександрівка
село Новооленівка
село Новотроїцьке
село Успенівка
селище Котлине
селище Перше Травня
село Троянда
село Юр’ївка
село Григорівка
село Новоолексіївка
село Петрівка
село Пустинка
село Вовкове
село Звірове
село Піщане
село Солоне
село Красний Лиман
село Рівне
село Сухецьке
село Калинівка
село Сергіївка
село Богданівка
село Запоріжжя
село Новоандріївка
село Горіхове
село Преображенка
село Срібне
село Троїцьке
село Українка
село Ясенове
село Мирне
село Улянівка
село Шевченко Перше
11 Слов’янський Відділ містобудування та архітектури Слов’янської райдержадміністрації +380663648722 slav.ray.arh@ukr.net Начальник відділу містобудування та архітектури (керівник) Шатух Ольга Анатоліївна http://slovyanska.rda.org.ua/materiali-mistobudivnoi-dokumentacii-11-47-50-13-06-2018/ http://slovyanska.rda.org.ua/materiali-mistobudivnoi-dokumentacii-11-47-50-13-06-2018/ http://slovyanska.rda.org.ua/materiali-mistobudivnoi-dokumentacii-11-47-50-13-06-2018/ http://slovyanska.rda.org.ua/generalnij-plan-14-14-59-19-09-2018/ http://slovyanska.rda.org.ua/materiali-mistobudivnoi-dokumentacii-11-47-50-13-06-2018/

смт.Райгородок головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Нужний Денис Васильович
смт.Донецьке

с.Карпівка

с.Селезнівка

смт.Билбасівка

с.Торець

смт.Андріївка

сел.Мирне

с.Дмитрівка

с.Маяки

с.Сидорове

с.Пришиб

с.Тетянівка

с.Долина

с.Краснопілля

с.Богородичне

с.Мазанівка

с.Хрестище

с.Адамівка

с.Микільське

с.Макатиха

Андріївська ОТГ

с.Андріївка

с.Варварівка

с.Новоандріївка

с.Сергіївка

с.Роганське

Миколаївська ОТГ

м.Миколаївка пеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Жідкова Людмила Федорівна
с.Рай-Олександрівка

с.Піскунівка

с.Стародубівка

с.Малинівка

с.Никонорівка

с.Юр’ївка

с.Ореховатка

с.Тихонівка

с.Васютинське

с.Першомар’ївка

Черкаська ОТГ

смт.Черкаське

с.Новомиколаївка

с.Шнурки

с.Іванівка

с.Привілля

с.Прелесне

с.Майдан

с.Олександрівка

с.Новоселівка

с.Маячка

с.Троїцьке

12 Ясинуватський Сектор містобудування та архітектури, Ясинувастької райдержадміністрації +380626420175 yas.a@dn.gov.ua Завідувач сектору (керівник) Бартош Світлана Миколаївна





СМТ Верхньоторецьке Головний спеціаліст з ведення містобудівного кадастру Білаборода Едуард Васильович

село Троїцьке

село Красногорівка
село Веселе
селище Кам’янка
село Новоселівка друга
село Новобахмутівка
село Новоселівка перша
село Межове
село Новопокровське
село Скучне
село Орлівка
село Бердичі
селище Ласточкине
селище Степове
село Семенівка
село Тоненьке
село Уманське
село Яснобродівка
село Первомайське
селище Невельське
село Нетайлове
селище Піски
село Водяне
селище Сєверне
село Олександропіль
село Новоселівка
село Пантелеймонівка
село Соловйове
село Архангельське
село Новобахмутівка
село Новокалинове
село Сокіл
селище Опитне
СМТ Желанне
селище Восход
СМТ Керамік
СМТ Очеретине
V. Міста районного значення









VI. Селища, села, ОТГ










Бахмутська міська об’єднана територіальна громада Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради

Начальник Управління Отюніна Наталя Сергіївна http://arh.bahmutrada.gov.ua/ http://arh.bahmutrada.gov.ua/ http://arh.bahmutrada.gov.ua/ http://arh.bahmutrada.gov.ua/documents/genplan http://arh.bahmutrada.gov.ua/limit

м. Бахмут Відділ архітектури і містобудування Управління муніципального розвитку Бахмутської міської ради +380627440481 umr@bahmutrada.gov.ua В.о начальника відділу архітектури і містобудування Данилюк Алла Василівна

сел. Красна Гора


Головний спеціаліст відділу архітектури і містобудування Мирошниченко Сергій Миколайович

с. Зайцеве


с. Вершина

с. Весела Долина

с. Покровськ

с. Нова Кам’янка

с. Клинівське

с. Відродження

с. Мідна Руда

с. Іванівське

с. Андріївка

с. Берхівка

с-ще Хромове

с. Кліщіївка

с. Опитне

с-ще Зеленопілля

с. Іванград

с-ще Ягідне

Вугледарська міська об’єднана територіальна громада Відділ містобудування та архітектури Вугледарської міської ради +380627364276 vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua Начальник відділу Радуль Вікторія Василівна https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/mistobudivna-diyalnist https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/mistobudivna-diyalnist https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/mistobudivna-diyalnist https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/mistobudivna-diyalnist/mistobudivna-dokumentatsiia https://www.vugledar-rada.gov.ua/index.php/golovna/mistobudivna-diyalnist/327-reiestr-mistobudivnykh-umov-ta-obmezhen

місто Вугледар Головний спеціаліст Костенко Аліса Борисівна

село Степне


село Березове

село Водяне

село Солодке

село Тарамчук

село Павлівка

Соледарська міська об’єднана територіальна громада Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва Соледарської міської ради +380627442068 ispolkom@solerada.gov.ua Начальник відділу (керівник) Соколенко Ірина Миколаївна http://www.solerada.gov.ua/index.php/uk/mistobudivna-diialnist http://www.solerada.gov.ua/index.php/uk/mistobudivna-diialnist http://www.solerada.gov.ua/index.php/uk/oholoshennia/heneralnyi-plan http://www.solerada.gov.ua/index.php/uk/mistobudivna-diialnist/detalni-plany-terytorii
місто Соледар
+380627442068 ispolkom@solerada.gov.ua Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Піпа Юлія Анатоліївна
селище Підгороднє




село Бахмутське
селище ВиЇмка
селище Нагірне
селище Спірне
село Берестове
село Бондарне
село Васюківка
село Пазено
село Сакко і Ванцетті
село Федорівка
село Хромівка
село Володимирівка
село Пилипчатине
село Стряпівка
село Трипілля
село Голубівка
с. Дубово- Василівка
село Міньківка
с.Оріхово-Василівка
село Привілля
село Діброва
село Липівка
село Никифорівка
с.Федорівка Друга
село Благодатне
село Залізнянське
село Парасковіївка
село Краснополівка
село Миколаївка
село Роздолівка
село Білогорівка
село Василівка
село Веселе
село Липове
село Яковлівка

Лиманська міська ОТГ Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради +380626142340 rada@krliman.gov.ua Начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради (керівник) Шпак Олена Геннадіївна http://krliman.gov.ua/uk/page/mistobuduvannya-ta-arhitektura http://krliman.gov.ua/uk/page/mistobuduvannya-ta-arhitektura http://krliman.gov.ua/uk/page/mistobuduvannya-ta-arhitektura http://krliman.gov.ua/uk/page/-1 http://krliman.gov.ua/uk/page/mistobuduvannya-ta-arhitektura

селище Савки Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради (во керівника) Кича Катерина Іванівна

село Брусівка Головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Лиманської міської ради (працівники) Слєпцов Денис Андрійович

село Старий Караван

село Щурове

село Дерилове

смт Дробишеве

село Торське

смт Зарічне

смт Новоселівка

село Зарічне

смт Ямпіль

селище Соснове

село Олександрівка

смт Ярова

село Коровій Яр

село Діброва

село Озерне

село Каленики

село Крива Лука

селище Нове

село Карпівка

село Катеринівка

село Липове

село Новомихайлівка

село Рідкодуб

село Вовчий Яр

село Лозове

село Рубці

селище Мирне

село Іванівка

село Колодязі

село Новосадове

село Терни

село Ямполівка

село Зелена Долина

село Середнє

село Шандриголове

село Кримки

село Яцьківка









































































































































































Примітки:










*У разі, якщо окрім питань містобудування та архітектури до компетенції уповноваженого органу відносяться і інші питання (наприклад, Управління житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури),










зазначаються дані щодо керівника самостійного структурного підрозділу (управління, департамент тощо) та щодо керівника внутрішнього підрозділу, який безпосередньо відповідає за питання










містобудування та архітектури (сектор, відділ тощо)










1.        Вказується коди всіх населених пунктів, на які поширюється компетенція органу.










2.        Вказується статус та код юридичної особи, або код юридичної особи в складі якої існує уповноважений орган.










3.        Вказується телефон в форматі +380YYXXXXXXX










4.        Вказується відомості про: 1) керівника уповноваженого органу, 2 ) особи яка буде виконувати обов’язки у випадку відсутності керівника та 3) відомості про всіх працівників,










які будуть мати право внесення документів та відомостей в систему, але без права підпису. Для доступу в систему у всіх осіб повинен бути КЕП (кваліфікований електронний підпис).










5.        Вказати реєстраційний номер облікової картки платника податків.










6.        Вказується статус (самостійна юридична особа – ЮО чи структурний підрозділ – СП)